FC Zlín oficiální web

Nový partner i odhodlání. Generálním sponzorem FC ZLÍN se stává PSG


09.07.2024


Novým partnerem fotbalového klubu FC ZLÍN se stává stavební skupina PSG. Toto spojení je významným krokem k dalšímu rozvoji klubu a výhledově má přinést dlouhodobého klíčového partnera a stabilního sponzora.

Spojení FC ZLÍN a PSG není náhodné, neboť sdílejí společné hodnoty, jako je oddanost regionu, podpora mladých talentů a úsilí o dosažení excelence. PSG se dlouhodobě angažuje v rozvoji regionu nejen v oblasti stavebnictví, ale také ve sféře sociální odpovědnosti a podpory místních komunit. Partnerství s FC ZLÍN je tak přirozeným krokem, který může odstartovat novou éru klubu a podpořit růst a rozvoj fotbalu ve Zlíně i celém regionu.

Citace:

Zdeněk Grygera, viceprezident FC ZLÍN: „Je nám velkou ctí přivítat v našem klubu coby našeho nového generálního partnera právě stavební skupinu PSG. Toto partnerství je pro nás velmi důležité, protože nám umožní nejen finanční stabilitu, ale také rozšíření našich možností v dalších oblastech. Věříme, že společně s PSG dosáhneme úspěchů a přineseme radost našim fanouškům."

Juraj Surovič, hlavní akcionář PSG: „Ke sportu máme v PSG velmi blízko, dlouhá léta jsme podporovali zlínský hokej, nyní přicházíme pomoci fotbalu. Naším společným cílem je rychlý návrat do první ligy. Nepasujeme se ale do role spasitelů, maximum musí v nadcházejícím ročníku odvést každý z hráčů, realizačního týmu a všech, kteří jsou s klubem spojeni. My klubu poskytneme jistotu, že se může i v horších časech opřít o stabilního partnera. V tomto ohledu mě těší i zvýšená podpora města sportu. Rád bych osobně především vrátil úsměvy na tváře zlínským fanouškům, kteří klub podporovali i v době, kdy se týmu nedařilo, což opravdu oceňuji. Fanoušci jsou náš dvanáctý hráč a věřím, že jim jejich podporu v letošní sezóně vrátíme dobrými výsledky.

V PSG se v rámci společenské odpovědnosti snažíme vracet do našeho regionu to, co nám v minulosti dal. Jako významná společnost ve Zlínském kraji proto chceme jít příkladem a podporujeme profesionální i amatérské sportovní kluby či jednotlivce z různých oblastí sportu od motorsportu, přes cyklistiku a ultratrail až po fotbal. Sponzoringové aktivity jsme navíc v tomto pro nás významném roce posílili, jelikož slavíme 100. výročí od založení stavebního oddělení ve firmě Baťa, ze kterého později vzniklo PSG. A při historických rešerších jsme zjistili, že právě v roce 1924 přešel fotbalový klub pod patronát firmy Baťa a přejmenoval se na SK Baťa, což fanoušci skandují dodnes. Tato symbolika byla pro nás jasnou motivací, abychom spojili naše síly právě v roce 100. výročí obou těchto událostí.“


Richard Bdinka, nový člen představenstva FC Zlín nominovaný za PSG: „Fotbal je pro mě osobně sport číslo jedna, pětadvacet let jsem hrál malou kopanou a těším se na spolupráci s FC Zlín. V nové roli člena představenstva chci především detailně poznat zevnitř chod klubu, abychom mohli identifikovat všechny oblasti, ve kterých můžeme klubu pomoci. Za klíčový faktor k postupu zpátky do ligy považuji týmovou atmosféru v kabině, všichni musí táhnout za jeden provaz bez ohledu na své postavení. Z toho, co jsem zatím měl šanci poznat, mám z klubu velmi dobrý pocit a už se nemohu dočkat zahájení sezony.“

Partnerství mezi FC ZLÍN a PSG přinese řadu výhod oběma subjektům i celému regionu. Patří mezi ně právě podpora sportu – fotbalu, vylepšení potřebných oblastí v rámci fungování klubu či zvýšení povědomí o obou značkách a posílení jejich postavení. 

Spolupráce je navržena jako dlouhodobý projekt s cílem dosáhnout trvalých a pozitivních změn. Oba partneři jsou odhodláni pracovat na rozvoji klubu a poskytovat fanouškům co nejlepší zážitky. Společné iniciativy a projekty budou oznámeny v průběhu sezóny.
Vítáme skupinu PSG v našem týmu a těšíme se na úspěšnou spolupráci a dosažení mnoha sportovních úspěchů.


Profil stavební skupiny PSG:

Stavební skupina PSG je významným generálním zhotovitelem staveb a je také předním dodavatelem železobetonových prefabrikovaných konstrukcí v ČR. V minulém roce PSG získalo prestižní celostátní ocenění Stavba roku 2023 za realizaci multifunkčního sportovního centra KAPKA resort ve Lhotě u Vsetína, kromě toho se stalo Stavební firmou roku 2022. Třikrát v řadě také firma zvítězila v anketě o nejlepšího zaměstnavatele Zlínského kraje. V letošním roce PSG slaví100. výročí od svého založení v rámci stavebního oddělení firmy Baťa, kam sahají její kořeny.
 

Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

XKlubZVRPSB
1.Jablonec359141245:5041
2.Pardubice351171739:4740
3.Bohemians359121434:4839
4.Karviná35881938:6232
5.Č. Budějovice35782041:7029
6.Zlín355121840:6927