FC Zlín oficiální web

Už žádná hotovost. Ve stáních s občerstvením nyní zaplatíte kartou


05.04.2024


Naši fanoušci se mohou těšit na novou výhodu, která bude zavedena právě na nadcházejícím sobotním fotbalovém zápase. Od této chvíle budete mít možnost platit za svá oblíbená občerstvení na stadionu pomocí platební karty, čímž se zlepší a urychlí komfort a pohodlí všech přítomných. Co dalšího vás čeká na zítřejším fotbalovém utkání? Čtěte informace v článku. 

Volání po bezhotovostní platbě bylo vyslyšeno a návštěvníci fotbalových zápasů se tak dočkají možnosti platby platební kartou ve stáncích s občerstvením. Tím odpadá nutnost mít stále při sobě hotovost, což je v současné době čím dál tím více oceňováno.

Věříme, že tento krok zvýší pohodlí, zrychlí a usnadní nákup. Pozor, tato možnost nebude ve všech výdejních místech, ale pouce v občerstveních mezi hlavní a jižní tribunou u hlavních turniketů a také na východu v zázemí tribuny. 

Připomínáme, že ve všech stáncích si návštěvníci mohou zakoupit pivo, limo a klobásy, na vybraných pak i hot dog a pátek v rohlíku.


FC ZLÍN – SK SIGMA OLOMOUC | SOBOTA 6.4. | 15:00 | STADION LETNÁ, ZLÍN

________________________________________

ORGANIZAČNÍ INFORMACE KE VSTUPENKÁM

•    Vstupenky můžete stále kupovat on-line >ZDE<

•    Vstupenky budou v prodeji i na všech pokladnách stadionu Letná, otevřeny budou v den utkání, tj. 6.4. od 14 hod.

•    Děti do 6 let mají vstup zdarma (bez nároku na vlastní místo)

•    POZOR! Na pokladnách si můžete koupit lístky i na zápas s Pardubicemi, který se odehraje příští neděli

________________________________________

OTEVŘENÍ STADIONU 

•    Brány stadionu Letná se otevírají hodinu před výkopem, to znamená ve 14 hod.

•    Stadion je vybaven turnikety, které snímají QR kódy. Není tak nutné vstupenky tisknout, kód stačí načíst z E-ticketu v mobilním telefonu

•    Pro příchod do stadionu využijte vstup, který máte uvedený na Vaší vstupence

________________________________________

PARKOVÁNÍ

Doporučujeme využít parkoviště u nákupního centra Čepkov, které je vzdáleno přibližně 5 minut chůze od stadionu, více informací >ZDE<

________________________________________


MAGAZÍN ŠEVCI A ZÁPASOVÝ PROGRAM

•    Magazín ŠEVCI bude k dispozici v on-line verzi. Dostupný bude v den utkání prostřednictvím sociálních sítí a QR kódu. Ten bude také rozvěšen u mobilních fanshopů a stánků s občerstvením.
  
•    Před výkopem se můžete těšit na soutěže s moderátorem Lukášem Kobzou, který tradičně vyrazí do hlediště přímo za vámi fanoušky. Soutěžit budeme o klubové produkty a další krásné hodnotné ceny

•    Poločasová přestávka bude opět ve spolupráci s restaurací Hasičárna Novesta, v rámci které budou mít šanci na výhru naši věrní permanentkáři. V poločase se tři vylosovaní držitelé permanentních karet mohou zúčastnit soutěže na hrací ploše a vykopat si parádní hlavní cenu pivo po celý rok zdarma, ale také získat dárky z našeho fanshopu. Akce se koná pouze pro naše permanentkáře, kteří budou vylosováni v průběhu prvního poločasu. Přijďte a zkuste své štěstí! 

________________________________________

FANSHOP 

•    Nezapomeňte se obléct do žlutomodré a vybavit se produkty z našich mobilních fanshopů. Buďte hrdými nositeli barev FC Zlín a součástí našeho týmu! 

•    Mobilní stánky našich fanshopů najdete opět u hlavní a východní tribuny
 

Teď už je čas spojit naše srdce, barvy a vášeň dohromady a vytvořit v sobotu tu nejlepší atmosféru, která požene naše hráče za vítězstvím! 


Přijděte, fanděte, věřte! Společně jsme nezastavitelní! 

Podkategorie

Příští utkání

Tabulka FORTUNA:LIGA

XKlubZVRPSB
1.Jablonec338131242:4837
2.Bohemians338121332:4636
3.Pardubice33971734:4734
4.Karviná33781837:5829
5.Č. Budějovice33771939:6728
6.Zlín335121639:6627