Stanislav Dostál: Sami všichni dobře víme, že jsme náskok příliš lehkovážně promrhali

01.10.2017

Stanislav Dostál byl po utkání velmi zklamaný. Fotbalisté Zlína totiž do utkání proti ostravskému Baníku vstoupili nejlepším možným způsobem, když po dvaceti minutách vedli už o dvě branky. O tento náskok však nakonec přišli a z Ostravy si nakonec odvezli bod za remízu 2:2.

Jak jste si zhodnotili zápas v kabině?
Žádné větší hodnocení ještě nebylo.  Sami všichni dobře víme, že jsme náskok příliš lehkovážně promrhali. Z 0:2 na 2:2 a ještě po takových gólech, bohužel.

Když jste jeli do Ostravy, věděli jste, že Baník umí zápasy dotahovat i z 0:2? Mysleli jste na to, když jste vedli?
Ne, myslím si, že na to nikdo nemyslel. Ale přece jen už je to několikátý zápas, který dokázali dotáhnout. Je tady ženou fanoušci, a když pak dají gól, tak stadion burácí a tlačí je víc a víc. Je to škoda, ale my jsme tam ve druhém poločase ještě taky měli šance. Mohli jsme přidat třetí gól a více bychom se uklidnili.

Ten mohl dát i Baník…
Ano. Bylo to na obě strany. Oni měli taky nějaké šance. Jednou mi tam dokonce na brankové čáře pomohl Kopec (Kopečný). Řekl bych asi vyrovnané utkání.